Xiaomi 13T Pro İmei Repair ( Türkiye de İlk :)

kostix

New member
@kostix, Hocam Direnç Sonrası kayıtta sıfırlama ve güncellemede imei gidiyormu acaba aldıgım bilgilere göre gitmiyor 13t pro almayı düşünüyorum sence bir problem çıkarır mı yardımcı olursan sevinirim (Emeğine Saglık)
Sıfırlama güncellemeyle sorun çıkmıyor.

flavio

Moderator
Maui META ile imei işlemini XiaoMiFlash tool ile yazılım yüklemelerini yapıyoruz. ( Yukarıda yazdım hepsini bu programlar free program )

yukarıda bl kapalı cihazlara eng yükleme için auth hesaptan bahsetmişiz, forumdaşlar okumaktan aciz hocam maalesef.
Evet bu cihaz direnç ve bl açılması sonrası ücretsiz araçlarla repair yapılmaktadır lakin olası bir aksilikte bu işlemciye destek yok ve yine şu an için auth gerekli ondan bahsettim. Emeğinize sağlık.

nscepshop

Member
Merhaba arkadaşlar cihazın bt açık direnç değişti eng yüklendi fakat bu modem meta uygulamasından numaraları yazamadım yardımcı olur musunuz?

flavio

Moderator
Merhaba arkadaşlar cihazın bt açık direnç değişti eng yüklendi fakat bu modem meta uygulamasından numaraları yazamadım yardımcı olur musunuz?
Fastboot üzerinden wipe nvram yapın, sonra modem meta ile hiçbir tuşa basmadan cihaza bağlanın repair yapın.

nscepshop

Member
yaptım yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler.(yardıma ihtiyacı olan olursa yardımcı olurum.)

andre25

New member
13T aristoteles bl acık idi repair işleminden sonra globale donerken bl kapat secmişim işlem tamam ama bl kapandı tekrar acılırmı bilgisi olan varmı

xaslan66

New member
Öncelikle bu yazılımları indirin..

İsmYazlm Arkadaşımızın paylaştığı eng romu indirin 👈 İndir
👈 İndir

Xiaomi 13T Pro repair işlemini resimlerle kısaca anlatacağım. ( Cihaz direnç değişmiş ve unlock olmalı ) Bu cihaz MTK Dimensity 9200+ İşlemci olduğu için şuan hiç bir box destek vermemektedir onun için bütün işlemler free programlarla yapılacaktır ücretli programlara gerek yoktur.... Yazılımlar mi flash tool la yükleyip repair işlemi maumeta efs sıfırlamadan yapınız...

Ekli dosyayı görüntüle 1115Ekli dosyayı görüntüle 1116Ekli dosyayı görüntüle 1117Ekli dosyayı görüntüle 1118Ekli dosyayı görüntüle 1119Ekli dosyayı görüntüle 1121Ekli dosyayı görüntüle 1122

Imei atma, imei değiştirme ve imei klonlama yasal değildir!

Tüm bu işlemler kullanıcının sorumluluğundadır.
Telefonunuz ile ilgili yaşadığınız imei sorunlarının çözümüne destek olmak amacıyla hazırlanmış bu paylaşım tamamen tamir amaçlıdır.
Olası arızalardan kullanıcı sorumludur..
ustad mauı metada tek sım cıkıyor ımei bolumu tek sımmı yazacak sadece