Redmi 12 (FIRE) REPAIR - DFTPRO Success

mehmetgmstkn33

New member
abi sizden ricam siz bağlanıp bi baksanız aklıma başka yapacak bişey gelmiyor

Hekim

Moderator
p
Bağlanmadan adım adım yardımcı olmaya çalışalım istersen
daha sağlıklı olur
Partion managerden wipe zero da wipe nv data,cihaz recovery atarsa wipe data yap,açılmasını bekleyelim
sonra -orjinal nv data varsa sizde yine partion bölümünde restore nv data
bu şekilde olmazsa
partion bölümünde
wipe zeroda modem a modem b silelim
sonra https://gsmdost.com/members/flavio.1132/ arkadaşın verdiği modem yedeklerini yükleyeyip sonuca bakalım

-

Son düzenleme:

Hekim

Moderator
Ayrıca recovery atığında kırmızı yazı uyarısında '' nv data corrupted ''yoksa “This MIUI Version can't be installed on this device” uyarısımı veriyor ondan emin olmak lazım.!
Bazen insanın dikatinden kaçabiliyor,belki bootloader kapanmış olabilir

mehmetgmstkn33

New member
Dediğiniz gibi wipe zero wipe nv data yaptım cihaz nv dataya düştü wipe data yaptım açılmadı orijinal yedeği yok sıfır cihazdan çektiğim nv datayi Restore ettim yine nv data kaldı gene wipe zero modem a modem sildim dediğiniz modelleri geri yükledim şuan recovery modun da nv data kalıyor This MIUI Version can't be installed on the device hatası değil

Hekim

Moderator
Dediğiniz gibi wipe zero wipe nv data yaptım cihaz nv dataya düştü wipe data yaptım açılmadı orijinal yedeği yok sıfır cihazdan çektiğim nv datayi Restore ettim yine nv data kaldı gene wipe zero modem a modem sildim dediğiniz modelleri geri yükledim şuan recovery modun da nv data kalıyor This MIUI Version can't be installed on the device hatası değil
Cihaz herhalde sana nv data hatasıyla gelmiş

Hekim

Moderator
Başka bir yerde direnç değiştirmeye çalışmış olabilirler,son kez farklı farklı yazılım flashla her recovery attığında wipe data yap olmazsa dediğim gibi donanım sorunu olabilir,elimde chimera olsaydı onuda uzaktan bağlantıyla denerdik

mehmetgmstkn33

New member
abi cihaz repair yapılıp müşteriye teslim edilmiş müşteri sıfırlamış nv data düşmüş bayi bu şekide bana getirdi chimera var abi

GsmDost

Yönetici
Cihazı mi asistana alıp
Xiaomi - Xiaomi Special - Mi Asistan sekmesinden info çekip resim atarmısınız.
abi cihaz repair yapılıp müşteriye teslim edilmiş müşteri sıfırlamış nv data düşmüş bayi bu şekide bana getirdi chimera var abi