xiaomi 11t pro vili eng rom brick

ensar07

Active member
arkadaşalar elimde bu cihazdan var bl kapalı şebekeler yok cihaza yetkili hesap ile eng rom yüklendi cihaz şimdi the system has been destroyed hatası veriyor 3 ayrı eng rom yükledim hala aynı globale dönsem cihaz açılır ama düşük versiyon global atsam yine aynı hatayı vercek yüksek atsam açılır ama repair yapamayız bi fikri olan ustamız varmı acaba

Muhammed Bey

Member
arkadaşalar elimde bu cihazdan var bl kapalı şebekeler yok cihaza yetkili hesap ile eng rom yüklendi cihaz şimdi the system has been destroyed hatası veriyor 3 ayrı eng rom yükledim hala aynı globale dönsem cihaz açılır ama düşük versiyon global atsam yine aynı hatayı vercek yüksek atsam açılır ama repair yapamayız bi fikri olan ustamız varmı acaba
aynı cıhaz bende de vardı eğer direnç işlemi basarılı sekilde yaptıysanız
eng rom yukle fastboot moda efs sil
global don muım 14
no root diag ile cift yaz qcn yukle.
ben bu sekilde yaptım ve basarılı oldu

rapper_12

New member
ARKADAŞLAR BU HATA FSG SORUNU.
DESTEROİD OLUYOR CİHAZ.
SORUNU ÇÖZÜLDÜ.
YÖNTEM BU.
DESTEROİD OLDUKTAN SONRA FASTBOOTA ALIN CİHAZI EFS SIFIRLAMAYI ELLE KODLARLA SIFIRLAYIN.
SONRASINDA ÇİN ROMUNU ATIN.
SİM 1 E YAZIN ŞEBEKE SORUNU DÜZELECEK.
SONRASINDA CİHAZA GÜN ALIN.