Redmi note 11 spes

ghostriderjd

New member
Arkadaşlar bende redmi 11 spes cihazı var bl kilit açma yapacaktım repair için ama malesef mi hesabımın şifresini unuttum. Şifreyi yenileyemiyorum numarami kapattigim için ben bu cihaza yetkili hesap ile eng rom yüklesem sonra repair yapıp global rom yüklerken mi account baypas seçeneğini secip romu öyle yüklersem hata verir mi
Not
Mi asistandan mi account baypas yapmıyor?

ByMotsan

New member
Cihaz üzerinden mi hesabını kaldırman yada cihazımı bulu kapatman gerek. yoksa mi hesabı işlenmiş cihaza yetkiliden yazılım atamazsınız. Güvenlik güncellemesine bakın temporary uygun ise olur uygun değil ise ancak server dan ücretli olarak kaldırılır. Şu an server ücreti pahalı eski hat üzerine ise onu tekrar satın alman daha uyguna gelir.

ghostriderjd

New member
Cihaz üzerinden mi hesabını kaldırman yada cihazımı bulu kapatman gerek. yoksa mi hesabı işlenmiş cihaza yetkiliden yazılım atamazsınız. Güvenlik güncellemesine bakın temporary uygun ise olur uygun değil ise ancak server dan ücretli olarak kaldırılır. Şu an server ücreti pahalı eski hat üzerine ise onu tekrar satın alman daha uyguna gelir.
Cihaz açık ustam repair için geldi ama baktım içinde mi hesap var serverden mi hesap açtırmak 700 1000 arasında o zaman cihazı iade edeyim
Anladığım kadarıyla içinde mi hesabı olan cihaza hıc bir türlü eng yüklenmiyor mu