Redmi note 10 pro sweet geçici unlock bl yapmıyor

mamininki

New member
abiler şimdiye kadar mi asistan modla geçici bl açıp flash atabiliyorduk dün bi cihaz geldi sweet mi asistan modda unlock bl yapıyorum açtım diyor ama fastbootta flash atınca bl kapalı hatası veriyor cihazdan kaynaklıdır heralde dedim bugün yine başka bi cihaz geldi yine sweet bunda da sorun aynı açtım diyor ama flashlamıyor bl kapalı hatası veriyor

Ekli dosyalar

• 474747.png
    474747.png
    54.1 KB · Görüntüleme: 290

Byrm303

Member
abiler şimdiye kadar mi asistan modla geçici bl açıp flash atabiliyorduk dün bi cihaz geldi sweet mi asistan modda unlock bl yapıyorum açtım diyor ama fastbootta flash atınca bl kapalı hatası veriyor cihazdan kaynaklıdır heralde dedim bugün yine başka bi cihaz geldi yine sweet bunda da sorun aynı açtım diyor ama flashlamıyor bl kapalı hatası veriyor
Hocam note 10 pro modelinde geçen bir yazı okudum detayı tam hatırlamıyorum ama note 10 pro modeline son gelen güncelleme yapılırsa geçici bt kilidi açma yöntemi ile açılmıyor bir araştır derim

mamininki

New member
Hocam note 10 pro modelinde geçen bir yazı okudum detayı tam hatırlamıyorum ama note 10 pro modeline son gelen güncelleme yapılırsa geçici bt kilidi açma yöntemi ile açılmıyor bir araştır derim
galiba öyle valla usta bu oldu 2 cihaz aynı sorun 13 versiyon açmıyor heralde ama dft pro ekibinin bi el atması lazım

GsmDost

Yönetici
Ekim güncellemesi alan cihazlarda geçici bl unlock işe yaramamaktadir.

GsmDost

Yönetici
V13.0.14.0.SKFMIXM -
  • Android Güvenlik Düzeltme Eki Eylül 2022'ye güncellendi. Arttırılmış sistem güvenliği.
Global sürüm henüz ekim güncellemesi almadı.

Son düzenleme:

GsmDost

Yönetici
V13.0.5.0.SKFRUXM
  • Android Güvenlik Düzeltme Eki Ekim 2022'ye güncellendi. Arttırılmış sistem güvenliği.
Rusça bu yazılım sürümü ekim ayı güvenlik güncellemesi almış

V13.0.7.0.SKFINXM
  • Android Güvenlik Düzeltme Eki Ekim 2022'ye güncellendi. Arttırılmış sistem güvenliği.
Hindistan bu yazılım sürümü ekim ayı güvenlik güncellemesi almış

V13.0.6.0.SKFTRXM
Türkiye bu yazılım sürümü ekim ayı güvenlik güncellemesi almış

Hekim

Moderator
V13.0.5.0.SKFRUXM
Rusça bu yazılım sürümü ekim ayı güvenlik güncellemesi almış

V13.0.7.0.SKFINXM
Hindistan bu yazılım sürümü ekim ayı güvenlik güncellemesi almış

V13.0.6.0.SKFTRXM
Türkiye bu yazılım sürümü ekim ayı güvenlik güncellemesi

Hekim

Moderator
peki son güncelemeyi almış Bl klitli cihaz mi asistan bölümünde modem downgrade yaparmı?

GsmDost

Yönetici
@hekim, maalesef yazma izni tamamen kalktığından yazmaz

oguz.buyk

New member
1 yıl olmuş neredeyse :) bu problem hala devam ediyormu hala yazılamaz mı ?

efsezgin

New member
note 10 pro mi asistan dan bl kilidi aç dedim hata vermedi sonra eng rom flash dedim fastboot da bu hatayı verdi
Connect device id: 9e480225
Product: sweet
Unlocked: no
Variant: SM7 UFS
Write Partiton: preloader: ERROR
Flashing is not allowed in Lock State (277)
Operation: failed 3.0.8.0
yardım lütfen
eng rom mu uymadı acaba

turkcellgsm

Active member
note 10 pro mi asistan dan bl kilidi aç dedim hata vermedi sonra eng rom flash dedim fastboot da bu hatayı verdi
Connect device id: 9e480225
Product: sweet
Unlocked: no
Variant: SM7 UFS
Write Partiton: preloader: ERROR
Flashing is not allowed in Lock State (277)
Operation: failed 3.0.8.0
yardım lütfen
eng rom mu uymadı acaba
geçici bootloader kilidini açtı gibi gösteriyor hata vermiyor ama açmıyor. açmadığı içinde yazılım yükleyemiyor.

daha kötüsüde başınıza gelebilir dikkat edin ısrarcı olmayın . bu seferde bu muı yazılımı uyumlu değil deyip kırmızı yazıyla recoveryde kalabiliyor. safe mode bazen açıyor cihazı.

efsezgin

New member
geçici bootloader kilidini açtı gibi gösteriyor hata vermiyor ama açmıyor. açmadığı içinde yazılım yükleyemiyor.

daha kötüsüde başınıza gelebilir dikkat edin ısrarcı olmayın . bu seferde bu muı yazılımı uyumlu değil deyip kırmızı yazıyla recoveryde kalabiliyor. safe mode bazen açıyor cihazı.
bilgi için teşekkürler tam anlamıyla ne yapmam gerekiyor

efsezgin

New member
bootloader klidini açın rahat rahat işlem yapın versiyon düşürüp işlemlerinizi yapın. eng rom vs.
bootloader kilidini bir türlü açılmıyor ne yapmam gerekiyor dft proda kilit açma işlemi yapıyorum hata vermiyor fastboot modda flash ladığım zaman hata error veriyor kilit kapalı diyor

turkcellgsm

Active member
bootloader kilidini bir türlü açılmıyor ne yapmam gerekiyor dft proda kilit açma işlemi yapıyorum hata vermiyor fastboot modda flash ladığım zaman hata error veriyor kilit kapalı diyor
ya normal yollardan bootloader unlock açacaksınız yada yetkili hesap ile eng rom yükleyp işlem yapacaksınız başka yolu yok maalesef.repair işi yapacaksanız onu araştırın bir direnç yapıp nv methoddan dirençli kısımdan direk yapınca şebeke veriyormu araştırın bir.

diğer toollarda free olarak yapamıyor geçici bootloader unloğu son güncelleme almış telefonları.

efsezgin

New member
ya normal yollardan bootloader unlock açacaksınız yada yetkili hesap ile eng rom yükleyp işlem yapacaksınız başka yolu yok maalesef.repair işi yapacaksanız onu araştırın bir direnç yapıp nv methoddan dirençli kısımdan direk yapınca şebeke veriyormu araştırın bir.

diğer toollarda free olarak yapamıyor geçici bootloader unloğu son güncelleme almış telefonları.
bilgi için teşekkürler deniyeyim haber veririm

yavuzzz

New member
note 10 pro bl acık cıhaz güncelleme almış ve rebot ekranında gidip gelıyor yazılımda yazarken modem hatası verıyor nasıl yükleme yaparız buna bilgisi olan varmı