redmi note 10 pro max sweetin miui version can't be installed on this device free

turkcellgsm

Active member
redmi note 10 pro max sweetin miui version can't be installed on this device hatası verirse. dftpro ile xiaomi special sekmesinden mi asistan sekmesinden Downgrade modem eng auto seçin ve start a basın cihaz bir kaç kez resetleme den sonra o kırmızı yazı giderse recovery modeden safe modeden telefon açılıyor. açılınca içinden içindeki yazılımı tekrar indirip kurun wifi üzerinden. şimdi yaptım güncellemeyi yaptı inşeallah hatasız açılır. :cool:

belki bir sonraki aşama için birilerine fikir verir :p

Ekli dosyalar

• 1 eng modem.jpg
    1 eng modem.jpg
    159.7 KB · Görüntüleme: 687

uguriletisim

Member
redmi note 10 pro max sweetin miui version can't be installed on this device hatası verirse. dftpro ile xiaomi special sekmesinden mi asistan sekmesinden Downgrade modem eng auto seçin ve start a basın cihaz bir kaç kez resetleme den sonra o kırmızı yazı giderse recovery modeden safe modeden telefon açılıyor. açılınca içinden içindeki yazılımı tekrar indirip kurun wifi üzerinden. şimdi yaptım güncellemeyi yaptı inşeallah hatasız açılır. :cool:

belki bir sonraki aşama için birilerine fikir verir :p
peki globala döner iken hangi version yüklediniz ve Safe mode bölümü açıldı

turkcellgsm

Active member
peki globala döner iken hangi version yüklediniz ve Safe mode bölümü açıldı
kendi içindeki yazılımdan oldu çünkü bootloader kapalı olduğu için yazılım yükletmiyordu. kırmızı yazı gidene kadar resetlemesini bekledim. ama düzelmedi cihaz iade ettim. devamını getiremedim yani.

dftpro ile xiaomi special sekmesinden mi asistan sekmesinden Downgrade modem eng auto seçin ve start a basın cihaz bir kaç kez resetleme den sonra o kırmızı yazı giderse recovery modeden safe modeden telefon açılıyor