Redmi Note 10 Pro Bl locked

idrisgumus

Member
Elimde redmi note 10 pro Bl locked hizmet yok şebeke almayan cihaz var imei yükledim ama hizmet yok hatası vermeye devam ediyor.Hocam yardımcı olabilirmisiniz.

GsmDost

Yönetici
Xiaomi -> Xiaomi Spesial -> Mi Asistan -> Unlock Bootlaoder Temporary (auto) -> (Android 11 ve Android 12 olması gerekmektedir) -> Cihaz fastboot ekranına düştüğünde cihaza uygun engineer firmware yükleyin.
Diag açıp qcn yedekleyin
Efs sıfırlayın
Sim2 Yazınız
Aldığınız qcn yedeğini geri yükleyiniz.
cihazı fastboota alın.
note 10 pro için : DFTPRO fastboot sekmesinden model seçip modem yükleyiniz.
Kart takıp testleri tamamladıktan sonra fastboota alın.
Global yada india tarzı ne yazılım atacaksanız fastboot flash sekmesinden klasörü belirtin.
Dizili olan satırlardan modem işaretini kaldırıp yüklemeyi başlatın.

idrisgumus

Member
Xiaomi -> Xiaomi Spesial -> Mi Asistan -> Unlock Bootlaoder Temporary (auto) -> (Android 11 ve Android 12 olması gerekmektedir) -> Cihaz fastboot ekranına düştüğünde cihaza uygun engineer firmware yükleyin.
Diag açıp qcn yedekleyin
Efs sıfırlayın
Sim2 Yazınız
Aldığınız qcn yedeğini geri yükleyiniz.
cihazı fastboota alın.
note 10 pro için : DFTPRO fastboot sekmesinden model seçip modem yükleyiniz.
Kart takıp testleri tamamladıktan sonra fastboota alın.
Global yada india tarzı ne yazılım atacaksanız fastboot flash sekmesinden klasörü belirtin.
Dizili olan satırlardan modem işaretini kaldırıp yüklemeyi başlatın.
Hocam İlgi alakanız için teşekkür ederim. Ancak bende tamamen bu adımları yapmıştım. İmei attım Hizmet yok yazıyordu.

GsmDost

Yönetici
Qcn yedeğini kendiniz aldıysanız ve o esnada port kopmasi yasandiysa farkli bir qcn ile islemi tamamlayınız

Hekim

Moderator
Elimde redmi note 10 pro Bl locked hizmet yok şebeke almayan cihaz var imei yükledim ama hizmet yok hatası vermeye devam ediyor.Hocam yardımcı olabilirmisiniz.
Tüm işlemleri yapıyorsun ve imeiler var okuyabiliyorsun ona rağmen hizmet alamıyorsa cihaz,sim kartını değiştir öyle dene?