Redmi 12 (fire)

botani21

New member
Merhaba Arkadaslar elimde iki adet var plaka yazmak istedim telefon sustu bu modeller india rom yuklu geliyor india rom yukledim cihaz duzeldi.
Sanirim xiaomi redmi 12 ruby gibi bi guvenlik eklemis bu modellerede cihazi duzeltikten sonra sadece unlock bootloder dedim cihaz yine sustu.Bu sorun
daha once basina gelip cozen ustalar varsa paylasirsa sevinirim cihaz global rom da atmak istedim yine sustu sadece india da calisiyor
Default.png
bunlarin MMC_ID sorunsuz olan modellerden farkli yardimlariniz icin simdiden tsk ederim kolay gelsin

comangel

New member
elinizdeki cihaz muhtemelen fire değil heat olarak seçip işlem yapmayı bi deneyin şu ana kadar sorun çıkmadı hiç 12 lerde

botani21

New member
fire ve heat degil bu model fire_in modeli yeni bi model unlock yapinca bile cokuyor hem fire hem heat denendi ama her iki model seciminde bile unlock yada repair isleminden sonra cihaz susuyor

raskal

New member
Aynı sorun bendede var india rom dışında hiçbir rom acmiyor ve kurulum esnasında sona kadar geliyorum sonda ekteki yazı çıkıyor satıcının irtaba geçin persist gibi

Ekli dosyalar

• 20240516_200553.jpg
    20240516_200553.jpg
    919.4 KB · Görüntüleme: 2