Poco X3 Pro

Byrm303

Member
Herkese iyi çalışmalar elimde poco x3 pro var direnç değişimi yapacam fakat cihazda bt kilitli direnç değişimi yapıktan sonra yeni yöntemle ımıe yazabilir miyim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

idrisgumus

Member
evet ben denedim yazalibirsin ama eng rom atarken crclist ve sparsecrclist tiklerini kaldır öyle eng rom yükle

Byrm303

Member
evet ben denedim yazalibirsin ama eng rom atarken crclist ve sparsecrclist tiklerini kaldır öyle eng rom yükle
bir de son olarak global stock atarken modem tikini kaldırmam gerekiyor mu bazı modellerde kaldırıyoruz ondan soruyorum.
Senide yordum kusura bakma teşekkürler.

ensar07

Active member
Hocam müsait olunca linki atar mısın direnci değiştirdim de bide yaptığın adımları yazarsan sevinirim teşekür ederim şimdiden
önce direnci değiş 50k tak güncellemede sorun olmuyor sonra dft ile unlock yap direk fastboot a atar zaten fastboot tan eneg rom at sonra açılınca qcn yedek al sonra recoverden yada fastboot tan efs sil sonra repair yap sonra aldın qcn yi yaz sonra globale dön modemin tikini kaldırmana gerek yok çünkü 50k takarsan güncelleme sorunu olmuor yani

Byrm303

Member
önce direnci değiş 50k tak güncellemede sorun olmuyor sonra dft ile unlock yap direk fastboot a atar zaten fastboot tan eneg rom at sonra açılınca qcn yedek al sonra recoverden yada fastboot tan efs sil sonra repair yap sonra aldın qcn yi yaz sonra globale dön modemin tikini kaldırmana gerek yok çünkü 50k takarsan güncelleme sorunu olmuor yani
10 k direnç taktım sorun olur mu?