J7 Prime FRP

pascal37

New member
merhaba bugun yeni dft pro satın aldım. ilk defa kullanıcam. fakat daha önce hiç frp yapmadım. bu telefonun detaylı kaynak konularınada ulaşamadım. test moduna girmem gerekiyor sanırım *#0*# ama cihaz sadece acil aramalar yapabilirsiniz gibilerinden uyarılar veriyor. ben bu cihazı dft proya nasıl bağlarım. bana konu ile ilgili yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum mümkünse.

şöyle bi hata alıyorum

1712272335964.png

Son düzenleme:

GsmDost

Yönetici
Tum driverleri yukleyin
Kod ile telefonun test moduna girmesini saglayin.
Sonra reset frp mtp yapip ekrana adb izni gelmesini bekleyin.
Izin verip islemin bitirin.

pascal37

New member
Kodla test moduna giremiyorum maalesef. bu gibi işlemlerde acaba nasıl bir yol izleniyor? sadece tuş kombinasyonlarından download moduna ve recovery menüsüne girebiliyorum.

Edit: arkadaşlar sorunu çözdüm. yazılımı downgrade yaptım. işlem tamam

Son düzenleme:

nscepshop

Member
cihaz açıkken acil aramlar kısmına girip *#06# yap test moduna girecek cihaz ordan rst frp mtp yap telefonun ekranından izin ver işlem bu kadar

pascal37

New member
cihaz açıkken acil aramlar kısmına girip *#06# yap test moduna girecek cihaz ordan rst frp mtp yap telefonun ekranından izin ver işlem bu kadar
Merhaba,
Ustam acill aramalarda kısa kodların hiçbiri çalışmıyordu. Bu yüzden sürüm düşürerek çözüm buldum. Birde hat takılı olup pin kodunu girmek gerekiyor. Bilmeyen arkadaşları bilgilendirmek amacıyla başıma gelenleri yazmmak istedim.