infinix hot 20s x6827 imei repair ok

ustagsm

Member
infinix hot 20s x6827 imei repair ok

Ekli dosyalar

• x6827.png
    x6827.png
    94 KB · Görüntüleme: 229

chonqueror

New member
Merhabalar fastboot modda unlock bl yapmaya çalıştığımda unlock auth failed hatası alıyorum varmıdır çözümü ?

Beytullah ÜLKÜ

New member
Ustam benim elimde Hot 30 6831 Helio G88 işlemcili infinix var. Ama bir türlü repair yapamadım. Port açmıyor bir türlü. Mau meta ile de yapamadım port açılmadığı için. Generic 2de yapılıyormuş ama güncelleme ve sıfırlama yapılmıyormuş. Ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Babacan2727

New member
Ustam benim elimde Hot 30 6831 Helio G88 işlemcili infinix var. Ama bir türlü repair yapamadım. Port açmıyor bir türlü. Mau meta ile de yapamadım port açılmadığı için. Generic 2de yapılıyormuş ama güncelleme ve sıfırlama yapılmıyormuş. Ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam merhaba acaba yapabildiniz mi? Maiu meta ile ben de yapamadım. Yaptı iseniz yardımcı olurmusunuz?

ramooo19

Member
unlock olmadan cihaz sıfırlanmadan yapılan yöntem mevcut

Beytullah ÜLKÜ

New member
Hocam merhaba acaba yapabildiniz mi? Maiu meta ile ben de yapamadım. Yaptı iseniz yardımcı olurmusunuz?
Kusura bakma kardeşim çok geç görmüşüm mesajını. Dft artık generic 1den yapıyor ama bootloader kilidini açıp da yapıyor. İlk başta hata veriyor tel kapanınca relock bootloader yap tekrar işlem tamamdır.