Amatör kullanıcılar için box tool (yıllık ücret ödememek)

sunyy2003

New member
Merhaba herkese iyi forumlar

Kafama takılan bir konu var bizim gibi amatör olarak bu işlerle uğraşan insanlar için kredili sistem benzeri yada benzeri bir şekilde çalışan tool lar varmı

Senede 2 yada bilemediniz 3 kere yapacağımız amatör olarak ugrastigimiz bir iş için senelik 70$ vermek mantıklı kalmıyor maalesef tabi ki bu işlerden ekmek kazananlsr için çok güzel

Bazi cihazlarin manuel açıklamasıni da bulamıyorum yada doğru kelimeler ile aramayı beceremiyorum

Varmıdır tavsiyesi olan

Hayırlı işler hayırlı günler herkese

Hostekibi

Yönetici
DFTPRO uygulaması İŞLEMCİ bazında bir yapıya sahiptir.
Kullanıcıların kendilerini daha da geliştirmesi, terimlere hakim olması, yaşayacağı anlık problemlerde hızlı çözüme ulaşması için tasarlanmıştır.

Eskiden uygulamalar (tool/box) tamamen model seçerek işlem gerçekleştirirken sizin gelişiminizi kısıtlar, tecrübe ve deneyimlerinizi kısırlaştırırdı. günümüzde bile bu devam etmektedir...

DFTPRO uygulaması bütün kısıtlamaları ortadan kaldırdı.
Sizin ufkunuzu genişleterek bilgi ve birikimlerinizi bir adım ötesine taşıdı.

Cihazlara kredi harcayarak yazılım/firmware/backup/repair yapan Programlara artık hiç bir ücret ödemeden çok kısa bir sürede DFTPRO ile işlem yapabilirsiniz.

Tavsiye : Bu işi yani telefon yazılım onarim sektöründe değilseniz. Programizi yada benzeri program/box kullanan bir telefon bayisine gidip uygun fiyata işinizi hal edebilirsiniz. Krediye vericeğiniz ücretle aynı maliyete gelir zaten.