Xiaomi Redmi Note 10 Pro nv data corrupted

vnX_

New member
Merhabalar geçen günlerde ikinci el redmi note 10 pro aldım telefona imei atılmıştı. Fakat bugün küçük kardeşim telefonun güncellemesini yaptı ve nv data corrupted hatasını aldım;
1670087121924.png

Telefonculara sorduğumda hepsi bana telefonun oem kilidinin kapalı olduğunu entegresinin sökülüp işlem yapılması gerektiğini daha sonra imeinin atılabileceğini söylediler ve bu işlemler 600 tl civarı fiyat verdiler. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

ensar07

Active member
Merhabalar geçen günlerde ikinci el redmi note 10 pro aldım telefona imei atılmıştı. Fakat bugün küçük kardeşim telefonun güncellemesini yaptı ve nv data corrupted hatasını aldım;
Ekli dosyayı görüntüle 564

Telefonculara sorduğumda hepsi bana telefonun oem kilidinin kapalı olduğunu entegresinin sökülüp işlem yapılması gerektiğini daha sonra imeinin atılabileceğini söylediler ve bu işlemler 600 tl civarı fiyat verdiler. Lütfen yardımcı olur musunuz ?
teleefona ime atılmış siz güncelleme yapınca cihaz modem hatası vermiş cihaza modem yükleneck hepsi bu

Hekim

Moderator
teleefona ime atılmış siz güncelleme yapınca cihaz modem hatası vermiş cihaza modem yükleneck hepsi bu
cihaz son güvenlik güncelemesi aldığına göre geçici unlock yapılamadığı için herhangi bir flash işlemi yapmaz..net olarak yetkili hesap şart..!!

Veysel

New member
cihaz son güvenlik güncelemesi aldığına göre geçici unlock yapılamadığı için herhangi bir flash işlemi yapmaz..net olarak yetkili hesap şart..!!
Ustam mereba dft pro yeni aldım tam bilmiyorum aynı sıkıntı bendede var yetkili modda nasıl yapabiliriz bana anlatırmısınız rica etsem

Hekim

Moderator
Ustam mereba dft pro yeni aldım tam bilmiyorum aynı sıkıntı bendede var yetkili modda nasıl yapabiliriz bana anlatırmısınız rica etsem
BL.Kilit kapalı ve son güncelemeyi almış ise cihaz,yetkili hesapla flash atabilen tool alman lazım,dft pro ile yetkili hesap ile flashlama seçeneği yok.!

İsmYazlm

Moderator
Ekli dosyayı görüntüle 564

600TL Ve ENTEGRE Söz konusu değil Cihaza Daha Önce İşlem Yapılmıştır Ve Güncelleme Veya Sıfırlama Yapılırsa Bu Hataya Düşer Bunun İçin Yetkili Hesap Gerekir.

Yetkili Hesap İçin @GsmDost İzin Verirse Hallederiz Cihazı

talhax98

New member
Aynı sorun bendede var bugün cihazımı aldım ve doğal olarak güncelledim ama şimdi açılmıyor satan kişide 600 TL tamir parası istiyor yardım edebilirseniz çok teşekkür ederim

talhax98

New member
kilitliymiş galiba açmak için ekstra ücret talep ettiler