REDMİ NOTE 11 PRO 5G VEUX/PEUX BAŞARI RAPORU

aksagsm

Member
üstteki direnci sköeceksiniz,alttaki direnci de sağa kaydıracaksınız. önceki sürüm neyse yetkili ile onu yükleyip cihazı kapatmadan dft pro ile edl modda efs silin ve işlemleri tamamlayın.
fastboot var şuan işe yaramaz mı acaba edl göre eksik dosya mı var? edit : tek tek baktım aynı gptler hariç hepsi tam aynı sadece eng rom efs siliyor eng rom atanlar fsg yazmasa iyi olur

Son düzenleme:

aksagsm

Member
yanlış işlem yapmak istemiyorum şimdi global sürümde kilitliyken efs silinince cihaz boot ediyor mu?. yoksa eng fsg yuklü mü olması lazımdır. anlattığına göre efs silmenin açılışa bir etkisi yok gibi.

üstteki direnci sköeceksiniz,alttaki direnci de sağa kaydıracaksınız. önceki sürüm neyse yetkili ile onu yükleyip cihazı kapatmadan dft pro ile edl modda efs silin ve işlemleri tamamlayın.

cunku tam bu aşamada eng efs (fsimage)cihazda mevcut olma ihtimali var önceden eng rom yüklenmiş ise

enesbasar61

Member
efs sildikten sonra sistem nvdataya düşer, direnç değiştirince düzelmesi lazım. ama ilk önce direnç değişmende fayda var. bende fastboota atmıştı cihazı.

aksagsm

Member
tamam şimdi kafa karıştırmaya gerek yok bl kilitliye eng rom yüklemeye gerek yok auth ile efs silmek yeterli.
olurda yüklediniz ozaman fazla kredi kullanmamak için eng romdayken efsyi silin. sonra fastboot ekin olur yazılım yüklenene kadar deneyin.
cihaz anti sürümü ile aynı anti ye sahip romu flaşlayın anti sürümü öğrenmek için fastboot getvar anti.
yüklemelerde yarım kaldıysa crc hatası verebilir crc bölümünü flaş betiğinden kaldırın.
cihaz boot etmediği sürece bl açık kalır. direnç işlemi yapıldıysa da cihaz açılır.

efs silinmiş olsa da yazmadı nvmethod ile sim1 yazdım

Son düzenleme:

barancelltamir35

New member
REDMİ NOTE 11 PRO 5G VEUX/PEUX

1-) ENG ROM FLASH - ENG ROM YÜKLEYİN
2-) BACKUP QCN - QCN YEDEKLEYİN
3-) RESET EFS - EFS SİLİN
4-) DUAL SİM WRİTE - ÇİFT SİM YAZIN
5-) ORİGİNAL QCN RESTORE - ORJİNAL QCN RESTORE EDİN

GLOBAL OLARAK SÜRÜM FARKETMİYOR YÜKLEYİN HERHABGİ BİRİNİ YÜKLEYİN.

Ekli dosyayı görüntüle 737Ekli dosyayı görüntüle 738
ustam kolay gelsiun bu cihaza imei işlemi yaptım ancak telefonda wifi sıkıntısı var bunu nasıl çözebilirim wifi hiç çekmiyor wifi tarıyor ama çekmiyor