Note 12 Pro 5G (Ruby) the system has been destroyed

Lanquor

New member
Merhabalar;

Note 12 Pro 5g cihaz için dft üzerinden bl açmadan işlem yapılmış. Daha sonra the system has been destroyed hatasına düşmüş.
Global rom attım the miui version cannot be installed on this device hatasına düştü.
Biraz araştırma yaptıktan sonra çin romu yükledim cihaz açıldı. BL için başvuru yapayım bekleyim dedim ama cihazda şuan imei yok haliyle şebeke almıor. Şebeke almadığı için de başvuru yapamıyorum.
Ne yapmak lazım ustalar var mı tecrübesi olan ?

GsmDost

Yönetici
Dftpro ile aldığınız yedeği geri yükleyiniz.

Lanquor

New member
backup nvram ile yedeği yükledim ama nafile şebeke alamıyorum imei null

GsmDost

Yönetici

fatih.coskun

New member
Merhabalar;

Note 12 Pro 5g cihaz için dft üzerinden bl açmadan işlem yapılmış. Daha sonra the system has been destroyed hatasına düşmüş.
Global rom attım the miui version cannot be installed on this device hatasına düştü.
Biraz araştırma yaptıktan sonra çin romu yükledim cihaz açıldı. BL için başvuru yapayım bekleyim dedim ama cihazda şuan imei yok haliyle şebeke almıor. Şebeke almadığı için de başvuru yapamıyorum.
Ne yapmak lazım ustalar var mı tecrübesi olan ?
ustam nasıl çözdün aynı iş basımda

rekuerest

New member
Şebeke varsa daha önceden şöyle birşey yapabilrisiniz!!
Çin Rom yükleyin .
BL Başvurusu yapıp 1 hafta bekeyin Bl açtıktıktan sonra başka bir program ismi vermek yasakmı bilmiyorum Başı harfi C olan prgoramla yazın :):)
Yoksada Direnç İster.

GsmDost

Yönetici
Şebeke varsa daha önceden şöyle birşey yapabilrisiniz!!
Çin Rom yükleyin .
BL Başvurusu yapıp 1 hafta bekeyin Bl açtıktıktan sonra başka bir program ismi vermek yasakmı bilmiyorum Başı harfi C olan prgoramla yazın :):)
Yoksada Direnç İster.
Kilit açıldıktan sonra DFTPRO yada Chimera fark etmiyor ikisi ile yapabilirsiniz.

zetcom

New member
NE ALAKA PATCH YEDEK ALDI İSENİZ PARTITION MANAGERDEN GERİ YUKLEYİN HEMEN ORJİNALİNE DÖNER.Genel hata bootloader malesef dft ile açılamıyor normal mi account açarak bootloaderi açmak gerekli sonrası tek tıkla yazılabiliyor şebeke veya nv data hatasıda vermez