iOS 11 - 13.5 / unc0ver - iOS 13.5 Jailbreak

GsmDost

Yönetici

ba7c1a0a1e0660cf93205e281711af68.jpeg

iOS 11 - 13.5 / unc0ver

iOS 13.5 Jailbreak ÇIKTI !!!
Link;

ALTSIGNER
- Burdan altsigner programını pcye kuruyoruz. (Windows)
- un0ver’ın sitesinde unc0ver v5.0.0 indirin.
- Uygulamayı sign yaptıktan sonra telefona yüklemeyin 3utoolsu pcye indirin.
- Altsigner ile unc0ver'ı kaydettiğinizde masaüstünde signed diye klasör açıyor.
- 3utoolsta sağ tarafta apps yazan yere tıklayıp import seçeneğine basın ordan signed klasöründeki unc0verı kurun.
- Ayarladan izin verdikten sonra jb yapabilirsiniz.

ALTSTORE
- Buradan altstore programını bilgisyarınıza indirin (macOS & windows)
- Bilgisayarınızda iTunes ve iCloud yüklü olması gerekiyor. (Microsoft Store'dan yüklemyin)
- Altstore kurulumunu bitirdikten sonra sağ altta logosunu göreceksiniz.
- Altstore logosuna tıklayıp "Install AltStore" seçeneğine tıklayın ve cihazınızı seçin.
- Apple ID ve şifrenizi sorduğunda hesabınızla giriş yapın.
- Bir dakika içinde ana ekranınızda AltStore uygulamasını göreceksiniz.
- Ayarlar profil yönetiminden izin verin.
- Safari ile unc0ver'in sitesine girerek 5.0.0 sürümünü telefonunuza indirin.
- Sağ üst köşedeki paylaş butonuna tıklayıp AltStore ile açın.
- Yükleme bittiğinde unc0ver ana ekranınıza gelecek.
- unc0ver uygulamsını açıp cihazu "uçak modu"na alıp JAILBREK butonuna tıklayın.
- 2/3 kere reboot yapabilir tekrar deneyin.

*********************************************************************************************************************************

iOS 13 -13.3 / checkra1n/unc0ver Jailbreak ÇIKTI !

Unc0ver

iOS 13 - 13.3 Jailbreak için Uyumlu Cihazlar
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR
iPhone 11
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
iPad Mini (5.Nesil)
iPad Air (3.Nesil)
Kısaca A12 ve A13 işlemcilerine sahip cihazlarınıza jailbreak yapabilirsiniz. Ayrıca, yakın bir zaman içinde diğer iPhone ve iPad modellerine gelmesi bekleniyor.

Jailbreak Yapmadan Önce
Cihazınızda indirilmiş OTA güncellemelerinin bulunmadığından emin olun. Ayarlar-> iPhone Depolama'ya gidin , burada indirilen OTA güncellemelerini bulabilir ve silebilirsiniz, çünkü sorun yaratabilir. İOS 13 jailbreak işleminden önce bunları silin.

Telefon Üzerinden unc0ver Jailbreak Yükleme Kılavuzu (3.Parti Uygulama Sağlayıcılar Aracılığıyla)

1.Adım: Safari üzerinden buradan unc0ver jailbreak'ı Tap to install on device'a basarak yükleyin.

2.Adım: Ayarlar-> Genel -> Profil bölümüne gidin . Geliştirici adına dokunun ve sertifikaya güvenin. Bu olmadan iPhone / iPad'inizde Unc0ver jailbreak uygulamasını başlatamazsınız.

3.Adım: Unc0ver'ı açın, Jailbreak düğmesine dokunun ve uygulamanın işini yapmasını bekleyin.Cihazınız birkaç kere yeniden başlayabilir.Eğer cihazınız yeniden başladığında Cydia adlı uygulamayı göremezseniz tekrar uygulamaya girerek jailbreak butonuna tıklayıp bekleyin; bundan sonra ana ekranınızda Cydia simgesini görmeniz gerekir.

Telefon Üzerinden unc0ver Jailbreak Yükleme Kılavuzu (AppCake Aracılığıyla)

1.Adım: İlk başta, Safari Tarayıcı'yı kullanarak bu bağlantıya gidin ve INSTALL düğmesine basın.

2.Adım: Açılır pencere görüntülendiğinde, onay için tekrar INSTALL tuşuna basın.

3.Adım: Birkaç dakika içinde, cihazınıza AppCake yüklenecektir

4.Adım: Ayarlar> Genel> Profiller> AppCake ile ilgili sertifikaya güven seçeneğine tıklayın.

5.Adım: Artık AppCake'i cihazınızda açabilirsiniz, ancak yine de doğrulamanız gerekir. Verify düğmesine basın.

6.Adım: Safari Tarayıcısına yönlendirileceksiniz. Yapılandırma profili için İzin Ver'e basın.

7.Adım: Profil cihazınıza indirilecek.

8.Adım: Ardından yine Ayarlar> Genel> Profiller> İndirilen Profil'e gidin.

9.Adım: AppCake Yapılandırma profili için Install düğmesine basın.

10.Adım: Ardından varsa kilit ekranı şifrenizi girin.

11.Adım: Tamamlandığında, açılır pencere de Open'a basın.

12.Adım: AppCake uygulaması açılacaktır.

13.Adım: AppCake uygulamasından çıkıp unc0ver Jailbreak Uygulamasını Safari aracılığıyla indirin.

14.Adım: Uygulama cihazınıza indikten sonra Dosyalar uygulamasından İndirilenler'e girip indirdiğiniz jailbreak uygulamasını üzerine basılı tutun. Ardından Share'e (Paylaş) tıklayın.

15.Adım: More (Daha Fazla)'ya tıkladıktan sonra Copy to AppCake (AppCake'e kopyala) tıklayın.

16.Adım: Evet'e tıklayıp devam edin.

17.Adım: Ardından İndirilenler'e gireceksiniz. Oradan indirdiğiniz unc0ver jailbreak dosyasına tıklayın.

18.Adım: Install'e tıklayın.Eğer ana ekrana unc0ver uygulaması gelmişse jailbreak uygulaması cihazınıza başarılı bir şekilde yüklenmiş demektir. Eğer ana ekrana uygulama gelmediyse tekrar Install'e tıklayıp yükleyin.

19.Adım: Artık unc0ver Jailbreak uygulamasını çalıştırıp cihazınıza jailbreak yapabilirsiniz. Cihazınız birkaç kere yeniden başlayabilir. Ana ekrana Cydia gelene kadar denemeye devam edin. Son olarak cihazınıza Cydia yüklenmiş olacaktır.

checkra1n
Desteklenen modeller;
- iPhone 5s
- iPhone 6
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6s Plus
- iPhone 7
- iPhone 7 Plus
- iPhone 8
- iPhone 8 Plus
- iPhone X
- iPad Mini 2
- iPad Mini 3
- iPad Air
MacOs için Jailbreak aracı indirme linki;

Windows için yayınlandığında eklenecektir.

*********************************************************************************************************************************