BİLGİLENDİRME OKUYUN LÜTFEN.

İsmYazlm

Moderator
Bugün başıma gelen olayı sizlere anlatmak istedim. konu başlıgı Redmi Note 11 pro
cihaz bana geldiginde kontroller sonrası ile kayıt yapmak için cihazı kapattım ve işlemlerimi yaptım yedeklerimide aldım işlemi başlattım kayıtlarımı yazdım ve cihaz reboot dedi ve cihaz açıldıgında boomm imeiler silinmişti. dft işlem sırasında bir cihazı nulla düşürmez nasıl olur bu diye düşünürken işlem sırasında dftnin loguna baktıgımda cihazın miui sürümü 14.0.2 cihazın içindeki miui sürümüne baktıgımda ise cihaz 14.0.3 dü cihaz ilk geldiginde ayarlar bölümünde güncelle yazısı mevcuttu.
hiç bir şey yapmadan tekrar dft ile işlem yaptım ve imeiler gelmişti .
Şimdi gelelim asıl konuya müşterilerinizden gelen her Xiaomi cihazı işlem yapmadan önce mutlaka 1 kerede olsun yeniden başlatın sebebide şu xiaomi cihazlar açıkkende kendi içinde güncelleme yapıyor sizler işlem yaptıktan sonra cihaz açılırken güncellemeyi tamamlıyor ve imeiler nulla düşüyor bunu bazı arkadaşlarımız şu şekilde açıklıyordu DFTPRO cihazımı nulla düşürdü diye ama nula düşüren dft degil xiaominin ta kendisidir.
bizler yıllardır bu sektöre yapmadıgımız veya yapamadıgımız birşeyi yapıyoruz diye pazarlamadık ama bozmadıgımız cihazada bozuyorsunuz dediginizdede alındıgımız çok oldu biz olarak hiç bir zaman sizlere YALAN söylemedik...

FACEBOOK ( Emrah Erdoğdu ) Ustamızdan Alıntıdır.